ÜYE İŞYERİMİZ OLUN

POS Başvurusu yaparak Garanti BBVA üye işyeri olmanın avantajlarından faydalanın. Üye İşyeri anlaşmamız sayesinde dünyanın neredeyse tüm kartlarına satış yapabilirsiniz.

BONUS İŞYERİ OLUN

Bonus işyeri olduğunuzda, Bonus kart sahiplerine taksit ve bonus kazanma fırsatı sunarsınız, böylelikle müşterilerimiz işyerinizi daha fazla ziyaret eder.

POS-ON KULLANIN

POS komisyonu ödemeden aylık sabit ücret karşılığında üye işyerimiz olun. Böylelikle müşterilerinize kartla alışveriş imkanı sunarak, daha fazla kazanın.

KOBİ'leri Bilgilendirme Hizmeti "Teşvikbul"
KOBİ’lere Markalaşma/Tasarım Desteği “Garanti MarkaOl”
Diğer KOBİLGİ Hizmetleri
KOBİ'lerin Sektörüne Özel Destek Paketleri
KOBİ’lerin yükünü hafifleten “Garanti BBVA Mobil”
Maaş Ödemeleri
Vergi Takvimi
POSta Bülten

Üye işyerlerimize özel olarak hazırladığımız, sektörü ilgilendiren yeni ürün bilgilerinin ve haberlerin yer aldığı aylık POSta Bülten'e buradan ulaşabilirsiniz.

ÜYE İŞYERİ, BONUS İŞYERİ VE POS-ON

Üye İşyeri, Bonus İşyeri veya POS-ON işyeri olmak için, aşağıda yer alan başvur butonuna tıkladıktan sonra ilgili formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

ÜYE İŞYERİ

POS Başvurusu yaparak Garanti BBVA üye işyeri olmanın avantajlarından hemen faydalanın. Tüm Kredi Kartlarını kabul eden Üye İşyeri anlaşmamız sayesinde dünyanın neredeyse tüm kartlarına satış yapabilirsiniz.

BAŞVUR

BONUS İŞYERİ

Bonus işyeri olduğunuzda, Bonus kart sahiplerine taksit ve bonus kazanma fırsatı sunarsınız, böylelikle müşterilerimiz işyerinizi daha fazla ziyaret eder.

BAŞVUR

POS-ON

POS komisyonu ödemeden aylık sabit ücret karşılığında üye işyerimiz olun. Böylelikle müşterilerinize kartla alışveriş imkanı sunarak, daha fazla kazanın.

BAŞVUR